SaldaFest’e katıldım ve neler yaşadım?

Öncelikle SaldaFest biletimi aylar öncesinden indirimli almış biri olarak bu festivale katılmayı gerçekten çok istiyordum. Gerek Salda Gölü olsun gerek birbirinden güzel ilgi çeken sanatçılar olsun benim bu festivale gitmek istememi sağladı.

Hayatımda daha önce hiç gençlik festivaline katılmamış biri olarak ilk gençlik festivali deneyimlerimi bu festival üzerinden anlatacağım.

Festivale gitmeyi planladıktan sonra kendime rota belirledim. Burdur Salda Gölü’nün ardından Denizli > Muğla > Antalya diye düşünmüştüm. Fakat festivale 10 gün kala festivalin yeri değişti ve Salda Gölü yerini Marmaris Saklı Göl’e bıraktı.Bu benim gibi birçok bilet alan insanı şaşırttı ve üzdü. Salda Gölü’nü o kadar merak eden biri olarak bu yer değişikliğine fazlasıyla sinirlerim bozuldu. Saklı Göl’ün kötü olduğunu söylemiyorum ancak SaldaFest yerini SaklıFest’e bıraktı.Neyse bilet iptalini gerçekleştirme şansını tanıdılar bize. Fakat ben gitmekten yana olduğum için festivale gittim. Ondan önce bir Decathlon faciası yaşadım. Onu burada anlatarak Decathlon internet mağazasını kötülemeyi düşünmüyorum. SAYGILAR DECATHLON !!!

Saklı Göl / Marmaris

Gerçekten çok beğendiğimi söylebilirim. Ormanların arasında güzel bir göl ve işletmesi bulunan birçok etkinliği yapabileceğiniz doğa harikası bir yer. Plaj olarak 10 üzerinden 2 verebilirim. Plajı beğenmedim ve biraz uzak. Belli saatlerde 6 TL ücretle Marmaris’ten dolmuş bulabilirsiniz. Salda Gölü’nden sonra festival için bulunabilecek nadir yerlerden biriymiş bence ve güzel tercih yapılmış. Kamp alanını 3 bölgeye ayırmışlar A, B ve C olmak üzere. A ve B ağaç gölgelerinin olduğu ve gayet çadır kurulabilir bir alan olurken C kamp alanı yani benim konakladığım alan tamamen toz ve ağaçsız bölgeydi. Sabah güneş vurur vurmaz çadırdan çıkmak zorunluydu çünkü çadırda nefes alınmıyordu.Konserlere gelecek olursak ortam olsun konserler olsun gayet memnun kaldım. Hayko Cepkin, Can Bonomo, Manga en beğendiklerimdi. Özetle festivalden memnun kaldım. Sonrasında otostopla Fethiye’ye geçip 4 gün kadar kamp yaptım onu bir başka yazımda anlatacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir